![](https://yehud-monosson.muni.il/wp-content/uploads/2023/08/logo-1.png)
האגף לשירותים חברתיים באמצעות היחידה לטיפול באדם עם מוגבלות במחלקה לטיפול בפרט ומשפחה מציע שירות לאנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם בכל הרצף הגילאי.
אוכלוסיות יעד זכאיות: מוגבלות שכלית-התפתחותית, שיקום – אנשים עם נכויות חושיות (עיוורון וחירשות) ומגבלות פיזיות בגין קטיעות, שיתוק, מחלות ניווניות ומגבלה קוגניטיבית.A.S.D-אוטיזם
השירותים ניתנים לכל אדם הפונה באופן עצמאי או מופנה על ידי גורמים אחרים בקהילה. הטיפול הינו כוללני וניתן הן לאדם עם המוגבלות והן לבני משפחתו, לפי הצורך.