אגף השירותים החברתיים

מיכל קדש מנהלת האגף

מזכירת האגף: אביגיל לאמי
טלפון: 03-5391222/18
פקס: 03-5364910
דוא"ל: avigeil@ye-mo.org.il

האגף לשירותים חברתיים רחוב שבזי 14(קומה 5) יהוד-מונוסון.

שעות קבלת קהל:
א,ב ו-ה` 08:00-15:00
יום ב` 08:00-13:00
ג` – ד` אין קבלת קהל

האגף לשירותים חברתיים הינו יחידה מקצועית אשר יעודה מתן מענה לפרט למשפחה ולקהילה לקידום רווחתם של תושבי העיר-מגיל ינקות ועד לאזרח הוותיק, כל זאת תוך התייחסות ייחודית למגוון הבעיות הנובעות מקשיים פיזיים, רגשיים, תפקודיים ו/או חברתיים.

צוות האגף פועל עם מגוון אוכלוסיות בכלל הגילאים ובמצבי חיים שונים כמו: קידום תעסוקה לצעירים, מענה אחר צהריים לילדים ונוער, טיפול בנפגעות ונפגעי תקיפה מינית, עידוד התנדבות, גישור לגירושין, ליווי כלכלי למשפחה, קבוצות לנשים במשבר, הדרכת הורים, פעילות למשפחות לילדים עם מוגבלות, פעילויות לאזרחים ותיקים ומענים ללהט"בים, התמכרויות ועוד.

באגף אנו פועלים בארבעה אופנים עיקריים: הראשון, עבודה תהליכית ליחידים או למשפחה שנועדה להתמודד עם אתגרים ולצאת ממשבר לצמיחה אישית; השני, עבודה קהילתית שנועדה לקדם ערבות ההדדית, עבודה עם פעילות ופעילים, חיזוק החוסן הקהילתי ותהליכים קבוצתיים; השלישי, הפעלת שירותי פנאי והעשרה לאזרחים ותיקים, ילדים, נוער וצעירים בלי או עם מוגבלות; הרביעי, באמצעות שותפות עם התושבים ועידוד התנדבות ומעורבות אזרחית .

חזון מקצועי:
שיפור איכות החיים והשגת שינוי חיובי בחיי בפרט, המשפחה, הקבוצה והקהילה.
פיתוח מענים חדשים ואוניברסליים לאוכלוסיות שונות בהתאם לצרכים משתנים.
ייעוץ לראש העיר ומועצת העיר בתחומי הרווחה והשירותים החברתיים.
הכנת תכנית אסטרטגית בתחום הרווחה כחלק ממדיניות העירייה.

כאגף לשירותים חברתיים אנו מאמינים כי עבודתנו נועדה להיטיב עם התושבות והתושבים ולכן אנו רואים בכן ובכם חלק בלתי נפרד מעיצוב, הובלה ויישום השירותים.

טפסים מקוונים