רישום תושבים חדשים

ברוכות וברוכים הבאים!

אנחנו שמחים שבחרתם לרכוש את דירתכם החדשה בעיר יהוד מונוסון ומודים לכם על שבחרתם לגור בשכונה חדשה ומתפתחת. בתקופה זו מגיעות לעיר תושבים ומשפחות, שממש כמוכם, בחרו לגור בסביבה חדשה ומתפתחת ששמה את התושבים במרכז. עיריית יהוד מונוסון בשיתוף עם החברה הכלכלית לפיתוח יהוד מונוסון ממשיכה לקדם תכנון מעמיק של שירותים עירוניים מגוונים, ובניהם: מוסדות חינוך איכותיים, מרכזי תרבות ופנאי, גני שעשועים, שטחי ספורט, מועדון לאזרחים ותיקים, בתי כנסת ושירותים לעסקים. הצורך לשפר ולהשתפר בתכנון מקדים ובמתן השירותים העירוניים מוביל אותנו בכל פעם להכיר ולאמץ פתרונות חדשים, יעילים.

שתפו אותנו בצרכים שלכם

מטרתנו הנה תמיד לשפר ולהשתפר וכמובן לדייק את סל השירותים שלנו בהתאם לצרכים שלכם בסביבת המגורים החדשה. כדי שנוכל לבצע את התכנון המקדים על הצד הטוב ביותר, נשמח אם תיקחו חלק ותענו על מספר שאלות קצרות.

מענה על השאלון הקצר יאפשר לאגפי העירייה השונים להכיר אתכם יותר, ויעזור לנו להתאים את השירותים שבסביבתכם לצרכים המדויקים שלכם.

חשוב להדגיש, השאלון מאובטח וכל מידע שייקלט ישמש אך ורק לצורך היערכות העירייה ולא לכל שימוש אחר, לפי הוראות חוק הגנת הפרטיות החלים על השאלון.

 

אנחנו פה בשבילכם ולמענכם!


מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל שאלה נוספת,
באמצעות המייל – לחצו כאן